Oddział Koszalin

 

ul. Połczyńska 71a, 75-811 Koszalin

tel. 94 341 06 21

fax 94 340 72 89

koszalin@sbklein.pl

 

Dział sprzedaży:

 

Paweł Nadolny

tel. 783 881 378 

pawel.nadolny@sbklein.pl

 

Bartłomiej Kuliński

tel. 783 881 378

bartlomiej.kulinski@sbklein.pl

 

Karolina Bury

tel. 783 881 378

karolina.bury@sbklein.pl

 

 

 

 

Monika Mitlas

tel. 785 881 375

monika.mitlas@sbklein.pl

 

Janusz Trybalski

tel. 785 881 370

janusz.trybalski@sbklein.pl

 

Magazyn:

 

Tomasz Witulski tel. 783-881-379

Rafał Klein tel. 785-881-377

 

Transport - Kierowcy:

 

Paweł Choruży tel. 785-881-376

Łukasz Majchrzak tel. 783-881-380

Andrzej Kopiec Tel. 665 231 774

 

 

 

Oddział Szczecinek

 

ul. Koszalińska 85 78-400 Szczecinek

szczecinek@sbklein.pl

 
Dział sprzedaży:
+48 785 881 087

 
Kierownik Hurtowni

Andrzej Stocki

andrzej.stocki@sbklein.pl
+48 785 881 084

 
Transport i magazyn:
+48 785 881 089
 

Hurtownia budowlana

TM Koszalin

(firma Partnerska)

ul. Gnieźnieńska 96 (przed torami), 75-736 Koszalin

 

tel. 601 564 731

tel. 661 495 454

tm.mikolajczak@interia.pl

www.hurtowniabudowlana-tm.pl

 

 

 

Dane firmy:

 

Składy Budowlane Klein Sp. K.
ul. Połczyńska 71a,
75-811 Koszalin
NIP: 669 251 39 47
KRS: 0000391473
Wkład własny: 524.600 zł

Kontakt


Dojazd Koszalin

 

 

 

Dojazd Szczecinek

 

 

Dojazd Hurtownia TM Koszalin

 

Nasze oddziały

Zapraszamy do odwiedzenia naszych oddziałów w Koszalinie na ulicy Połczyńskiej 71a w Koszalinie lub Koszalińskiej 85 w Szczecinku.

Dostawa na teren budowy

Dla stałych klientów oraz przy zamówieniach dużej ilości materiału, transport na miejsce inwestycji.

Zapraszamy do współpracy

Serdecznie zachęcamy firmy i sklepy budowlane do współpracy. Dla naszych partnerów przewidujemy dogodne warunki współpracy, rabaty oraz szkolenia.

SBK Oddział Koszalin

ul. Połczyńska 71a,

75-811 Koszalin

tel. 94 341 06 21

fax 94 340 72 89

koszalin@sbklein.pl

SBK Oddział Szczecinek

ul. Koszalińska 85,

78-400 Szczecinek

tel. +48 785 881 087

szczecinek@sbklein.pl

Hurtownia Budowlana TM

ul. Gnieźnieńska 96,

75-736 Koszalin

tel. 601 564 731

tel. 661 495 454

tm.mikolajczak@interia.pl